Po osemgólovej prestrelke dosiahla Modra so štvrtoligovým ŠK Svätý Jur nerozhodný výsledok

FC SLOVAN MODRA – ŠK SVÄTÝ JUR 4:4 (2:1)
Góly Modry: 6.Sališ 1:0, 37. Sališ 2:1, 52. Sališ 3:1, 79. Peško 4:3.

Zostava Modry: Peško – Čižmadia, Jurč, Dubovský, Saksa – Vasil, Baričič – Jura, Kuboši, Sališ – Ventura.
Striedali: Stenchlák, Heriban, Kubín, Šaranko.

Modrania začali zápas lepšie a už v 6. minúte po Jurovom centri krásnymi nožičkami otvoril skóre Sališ. V 22. minúte sa však súperovi podarilo vyrovnať. O pätnásť minút sme opäť viedli, keď zlý brankárov odkop si na prsiach spracoval Sališ a následne krásnym volejom poslal Modru do vedenia. V druhom polčase sa do našej brány postavil Stenchlák. Sedem minút po predstávke sme viedli o dva góly, keď Sališov center z ľavej strany prepadol do brány súpera. Chyby v defenzívnej činnosti nás však o náskok pripravili a po góloch svätojurčanov v 60. a 75. minúte na svetelnej tabuli svietilo skóre 3:3. V 79. minúte misky váh opäť na našu stranu naklonil prízemnou strelou z hranice pokutového územia Peško. O sedem minút však bolo opäť vyrovnané. V závere sme sa predsa len mohli tešiť z víťazstva, ale v poslednej minúte Baričičovu strelu zastavilo brvno.