Prípravný zápas proti Bernolákovu

V sobotu 17.7.2021 sme odohrali na pôde súpera prípravný zápas. Zápas priniesol napriek sľubným šanciam iba jeden gól a rozhodol o konečnom výsledku ŠK Bernolákovo 1:0 FC Slovan Modra.

Základná zostava: Kuľha-Dolutovský, Jurč, Matejčik, Lehotský-Sčibrany, Pavúk, Vislocký, Borys, Murcko- Kuboši

Náhradníci: Sališ, Kubín, Kemlage, Tichý, Tabaček

Pred pohárovým zápasom proti Pezinku predstavíme nových hráčov, ktorí posilnia mužstvo v novej sezóne 2021/2022.

Ako hodnotí zápas tréner Lukáš Luknár?

„Zápas proti 3.ligovému mužstvu sme zvládli do 60 minúty vcelku dobre, kde sme súperovi boli hlavne v prvom polčase viac než vyrovnaným súperom a dovolím si tvrdiť, že sme boli aj nebezpečnejším mužstvom. Posledných 30 minút sa však na oboch stranách podpísala únava vplyvom prvého záťažového týždňa prípravy, kde kvalita a tempo hry upadlo a o výsledku rozhodol skôr šťastnejší moment pre súpera. Pre nás však bol zápas podstatnejší z oveľa viac iných hľadísk, kde sme sa viac zamerali na rozvoj jednotlivých fáz hry. Tento zápas nám ukázal smery, v ktorých sa možno zdokonaľovať ako aj oporné body, o ktoré sa môžeme oprieť. Preto hodnotím výkon družstva pozitívne aj obozretne, keďže na zlepšení treba ešte popracovať. Predsa len sme piatoligové mužstvo, ktoré má potenciál aj možnosti dosahovať trojligové parametre. Čo je pozitívnym zistením z tohto zápasu.“

Chceme všetkých fanúšikov pozvať na zápas Slovenského pohára už túto sobotu 24.7.2021 proti PŠC Pezinok o 17:30 na štadióne v Modre.