Prvá výhra v príprave na novú sezónu

Cez víkend, v sobotu o 10:00, sme hostili v ďalšom prípravnom zápase štvrtoligový ŠK Svätý Jur. Od úvodu sme boli aktívny a sériu šancí zavŕšil svojim prvým gólom v klube Murcko, ktorý sa po Sališovej finálnej prihrávke ocitol sám pred brankárom – 1:0. Už o pár minút vyrobil domáci stopér Jurč spolu s brankárom Kuľhom chybu a hostia do prázdnej brány vyrovnali – 1:1. O chvíľu na to sa Svätý Jur tešil z vedenia, keď zavŕšili peknú krídelnú akciu. Domáci 10 minút do polčasu vyrovnali, spoluprácu si zopakovali Sališ a Murcko, len v opačnom garde a Sališ vyrovnal na polčasových 2:2.

Druhý polčas sme začali opäť aktívne a približne v polovici, po výbornom pressingu Dolutovský získal loptu pred hosťujúcou šestnástkou a sám pekne zakončil 3:2. Spolupráca Sališ – Murcko fungovala výborne. Najkrajšia akciu zápasu začala rozohrávkou po zemi od brankára Doderovica, ktorú prevzal Jurč, na jeden dotyk si narazil s Dokutovským, vysunul Sališa ktorý prešprintoval celú obranu a vonkajškom prihral Murckovi do prázdnej brány na 4:2. Po ďalšej peknej kombinačnej akcii našiel ideálne Baričič Murcka a ten zavŕšil hattrick a uzavrel stav stretnutia na 5:2.

Zostava domácich: Kuľha/Doderović-Dolutovsky, Dubovsky, Jurč, Kemlage-Baričič, Marković-Plach, Saksa,Murcko-Sališ
Góly: Sališ, Dolutovsky, Murcko 3