V druhom prípravnom zápase sme remizovami s OFK Bučany

V sobotu o 17:00 sme odohrali druhý prípravný zápas proti Bučanom. Od úvodu sme mali enormný tlak s obrovským množstvom šanci, ale brankár hostí mal svoj deň. Naopak my sme v prvom polčase z troch striel inkasovali dva góly. V druhom polčase sme pokračovali v zahadzovaní šancí a gól prišiel až z penalty Sališa. Ten istý hráč o chvíľu našiel centrom Lecceho a bolo 2:2. Zvyšok zápasu sa v horúčave  viacmenej už len dohrával. Mužstvo stále iba budujeme, skúšali sme brankára zo Srbska (Doderovic) aj útočníka z juhu Slovenska Drieňovského, dávame priestor odchovancom a aj ďalej hľadáme vhodné posily.

Zostava:
Prvý polčas: Doderovic-Kemlage, Dolutovský, Dubovský, Kubin-Saksa, Baričič- Murcko, Kuboši, Sališ-Lecce
Druhý polčas: Cerquoni-Šaranko, Kamidra, Dolutovsky, Kubin- Tichý, Baričič-Murcko, Saksa, Sališ-Drienovský

Góly: Sališ (11m), Lecce